Bestuur en commissies

Het bestuur

Voorzitter Joost Claassens voorzitter@zv-zaltbommel.nl
Penningmeester Maartje Hildebrand  penningmeester@zv-zaltbommel.nl
Secretaris Erica Verhoeks secretaris@zv-zaltbommel.nl
Algemeen lid Patrick Hut penningmeester@zv-zaltbommel.nl
Algemeen lid – PR Isa Willemsen isa@zv-zaltbommel.nl
Algemeen lid – Jeugd Halliday Stigter bestuur@zv-zaltbommel.nl
Algemeen lid – Activiteiten Maartje Hildebrand bestuur@zv-zaltbommel.nl
Algemeen lid – Trainer Martien Deijzen bestuur@zv-zaltbommel.nl

Commissies

Activiteitencommissie Claudia in ’t Veld activiteiten@zv-zaltbommel.nl
Deborah Stout
Chantal van Wijngaarden
Oud Papier
Piet den Breejen oudpapier@zv-zaltbommel.nl
Vertrouwenspersoon

Birgit Koning

vertrouwenspersoon@zv-zaltbommel.nl
Website
  webmaster@zv-zaltbommel.nl