Speedo deel 5

Zaterdag 17 april werd de Speedo zwemwedstrijd, deel 5 in Culemborg gezwommen. De laatste Speedo wedstrijd van seizoen 2009/2010. Oa voor Youri Kool en Tessa van Eijk de laatste Speedo  omdat de leeftijdsgrens bij 14 jaar ligt. De jongere generatie heeft het 1e seizoen Speedo erop zitten. Oa Tim van Tuijl, Willem Frowein, Anne ter Horst en Kim van Krieken. Deelnemende verenigingen: De Meer, ZC Vahalis, Kerkdriel, Aqualon, De Gelenberg, Zaltbommel, Olympia en ZC’90.

Uitslag Speedo, deel 5,  17-04-2010 te Culemborg (25m baan)

Progr nr: 1   100m wissel m. minioren 2 / 3                                                                                                 Eindtijd

3     Kim van Krieken                        1.52.58    01-00848                                                                                            1.51.40*

7     Anne ter Horst                          2.00.07    01-00782                                                                                          2.03.86

Progr nr: 2   50m vrij j. minioren 4 en later                                                                                                 Eindtijd

2     Willem Frowein                         0.44.74    00-02343                                                                                            0.39.16*

10   Tim van Tuijl                            0.49.95    00-00283                                                                                              0.49.69*

Progr nr: 3   200m wissel m. minioren 4                                 50m                                                           Eindtijd

5     Bregje in ’t Veld                                      00-00978                          0.51.39                                                        3.48.07

Progr nr: 5   100m wissel m. minioren 5                                                                                                         Eindtijd

2     Isa Willemsen                           1.36.26    99-00628                                                                                               1.27.06*

Progr nr: 6   100m wissel j. minioren 6                                                                                                            Eindtijd

1     Marco den Breejen                     1.28.95    98-01065                                                                                           1.27.91*

Progr nr: 7   200m wissel m. junioren 1 / 2                              50m                                                           Eindtijd

8     Tessa van Eijk                          3.10.67    97-00266                       0.39.25                                                         3.04.88*

Progr nr: 8   200m vrij j. junioren 1 / 2                                   50m            100m                                       Eindtijd

1     Youri Kool                               2.21.57    96-00767                                               1.06.94                                    2.20.04*

Progr nr: 9   50m vrij m. minioren 2 / 3                                                                                                            Eindtijd

3     Kim van Krieken                        0.44.00    01-00848                                                                                             0.44.70

7     Anne ter Horst                          0.46.07    01-00782                                                                                              0.49.70

Progr nr: 10   100m wissel j. minioren 4 en later                                                                                          Eindtijd

2     Willem Frowein                                      00-02343                                                                                                       1.40.82

6     Tim van Tuijl                                          00-00283                                                                                                        1.53.80

Progr nr: 11   50m vrij m. minioren 4                                                                                                                    Eindtijd

4     Bregje in ’t Veld                         0.44.86    00-00978                                                                                              0.41.32*

Progr nr: 13   400m vrij m. minioren 5                                   50m            100m          200m          300m          Eindtijd

4     Isa Willemsen                                        99-00628                                                    1.27.89        3.05.82                                6.23.42

Progr nr: 14   400m vrij j. minioren 6                                     50m            100m          200m          300m          Eindtijd

1     Marco den Breejen                                  98-01065                                               1.31.45        3.09.54                                  6.13.57

Progr nr: 15   200m vrij m. junioren 1 / 2                                50m            100m                                                          Eindtijd

17   Tessa van Eijk                          2.48.70    97-00266                                               1.20.83                                                      2.52.02

Progr nr: 16   200m wissel j. junioren 1 / 2                              50m                                                                                  Eindtijd

1     Youri Kool                               2.36.70    96-00767                      0.33.85                                                                                 2.40.80

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *